25SVPF330M
PanasonicPanasonic
25SVPF330M Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 25SVPF330M
Producent / Mærke: Panasonic
Produkt beskrivelse CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD
Dataark: 1.25SVPF330M.pdf2.25SVPF330M.pdf
  • Besked
Specifikationer for 25SVPF330M
Varenummer 25SVPF330M Fabrikant Panasonic
Beskrivelse CAP ALUM POLY 330UF 20% 25V SMD Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 44140 pcs Datablad 1.25SVPF330M.pdf2.25SVPF330M.pdf
Spændingsvurdering 25V Type Polymer
Tolerance ±20% Overflade Mount Land Størrelse 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Størrelse / Dimension 0.394" Dia (10.00mm) Serie OS-CON™, SVPF
Ripple Current @ Low Frequency 250mA @ 120Hz Ripple Current @ High Frequency 5A @ 100kHz
Vurderinger - Emballage Cut Tape (CT)
Pakke / tilfælde Radial, Can - SMD Andre navne P16512CT
Driftstemperatur -55°C ~ 105°C Monteringstype Surface Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Levetid @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Blyafstand - Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde - Siddende (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Equivalent Series Resistance) 14 mOhm
Detaljeret beskrivelse 330µF 25V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can - SMD 14 mOhm 5000 Hrs @ 105°C kapacitans 330µF