200KXW470MEFC30X20
RubyconRubycon
200KXW470MEFC30X20 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: 200KXW470MEFC30X20
Producent / Mærke: Rubycon
Produkt beskrivelse CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL
Dataark: 1.200KXW470MEFC30X20.pdf2.200KXW470MEFC30X20.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for 200KXW470MEFC30X20
Varenummer 200KXW470MEFC30X20 Fabrikant Rubycon
Beskrivelse CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 32248 pcs Datablad 1.200KXW470MEFC30X20.pdf2.200KXW470MEFC30X20.pdf
Tolerance 470µF Overflade Mount Land Størrelse -
Størrelse / Dimension - Serie KXW
RoHS Status Bulk Ripple Current - Lavfrekvens General Purpose
Ripple Current Polar Polarisering Radial, Can
Pitch - Connector 200V Pakke / tilfælde -
Driftstemperatur -25°C ~ 105°C Antal kondensatorer 1.27A
Monteringstype Through Hole Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Producentens varenummer 200KXW470MEFC30X20 Levetid @ Temp. -
Impedans - Højde - Siddende (Max) -
Udvidet beskrivelse 470µF 200V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C ESR (Equivalent Series Resistance) ±20%
Beskrivelse CAP ALUM 470UF 20% 200V RADIAL Applikationer 2000 Hrs @ 105°C