WCBF10JB6K80
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WCBF10JB6K80 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WCBF10JB6K80
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES CERM WW 10W 6.8K OHM 5%
Dataark: 1.WCBF10JB6K80.pdf2.WCBF10JB6K80.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
250 pcs
  • Besked
Specifikationer for WCBF10JB6K80
Varenummer WCBF10JB6K80 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES CERM WW 10W 6.8K OHM 5% Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 135425 pcs Datablad 1.WCBF10JB6K80.pdf2.WCBF10JB6K80.pdf
Tolerance ±5% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 1.890" L x 0.394" W (48.00mm x 10.00mm)
Serie WCB Modstand 6.8 kOhms
Power (Watts) 10W Emballage Bulk
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WCBF 10 6.8K 5% B