DLE35PS24
XP PowerXP Power
DLE35PS24 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DLE35PS24
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 1.4A
Dataark: DLE35PS24.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for DLE35PS24
Varenummer DLE35PS24 Fabrikant XP Power
Beskrivelse LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 1.4A Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3631 pcs Datablad DLE35PS24.pdf
Vægt 0.77 lb (349.27g) Spænding - Output 16 ~ 24 V
Spænding - Isolering 3.75kV Spænding - Indgang (Min) 90VAC
Spænding - Indgang (Max) 305VAC Type Constant Current, Voltage
Topologi AC DC Converter Afslutningsstil Wire Leads
Størrelse / Dimension 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Serie DLE35
Vurderinger IP67 Power (Watts) 34W
Andre navne 1470-2585 Driftstemperatur -20°C ~ 50°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, OVP, SCP Effektivitet 81%
Dæmpning - Detaljeret beskrivelse 1.4A 16 ~ 24 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nuværende - Output (Max) 1.4A Godkendelser CE, TUV, UL
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DLE35PS48
DLE35PS48
producenter: XP Power
Beskrivelse: LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V .7A
På lager: 3577 pcs
Hent: DLE35PS48.pdf
RFQ
DLE30E
DLE30E
producenter: ON Semiconductor
Beskrivelse: DIODE GEN PURP 400V 3A AXIAL
På lager: 4378 pcs
Hent: DLE30E.pdf
RFQ
DLE35PS57
DLE35PS57
producenter: XP Power
Beskrivelse: LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .5A
Hent: DLE35PS57.pdf
DLE35PS12
DLE35PS12
Beskrivelse: LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 2.5A
Hent: DLE35PS12.pdf
DLE30C
DLE30C
producenter: ON Semiconductor
Beskrivelse: DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL