DLE35PS57
XP PowerXP Power
DLE35PS57 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DLE35PS57
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .5A
Dataark: DLE35PS57.pdf
  • Besked
Specifikationer for DLE35PS57
Varenummer DLE35PS57 Fabrikant XP Power
Beskrivelse LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .5A Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3746 pcs Datablad DLE35PS57.pdf
Vægt 0.77 lb (349.27g) Spænding - Output 40 ~ 57 V
Spænding - Isolering 3.75kV Spænding - Indgang (Min) 90VAC
Spænding - Indgang (Max) 305VAC Type Constant Current, Voltage
Topologi AC DC Converter Afslutningsstil Wire Leads
Størrelse / Dimension 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Serie DLE35
Vurderinger IP67 Power (Watts) 28W
Andre navne 1470-2588 Driftstemperatur -20°C ~ 50°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, OVP, SCP Effektivitet 82%
Dæmpning - Detaljeret beskrivelse 500mA 40 ~ 57 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nuværende - Output (Max) 500mA Godkendelser CE, TUV, UL