DLE35PS48
XP PowerXP Power
DLE35PS48 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DLE35PS48
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V .7A
Dataark: DLE35PS48.pdf
  • Besked
Specifikationer for DLE35PS48
Varenummer DLE35PS48 Fabrikant XP Power
Beskrivelse LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V .7A Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3577 pcs Datablad DLE35PS48.pdf
Vægt 0.77 lb (349.27g) Spænding - Output 34 ~ 48 V
Spænding - Isolering 3.75kV Spænding - Indgang (Min) 90VAC
Spænding - Indgang (Max) 305VAC Type Constant Current, Voltage
Topologi AC DC Converter Afslutningsstil Wire Leads
Størrelse / Dimension 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Serie DLE35
Vurderinger IP67 Power (Watts) 34W
Andre navne 1470-2587 Driftstemperatur -20°C ~ 50°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, OVP, SCP Effektivitet 83%
Dæmpning - Detaljeret beskrivelse 700mA 34 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nuværende - Output (Max) 700mA Godkendelser CE, TUV, UL