DLE45PS57
XP PowerXP Power
DLE45PS57 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DLE45PS57
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .7A
Dataark: DLE45PS57.pdf
  • Besked
Specifikationer for DLE45PS57
Varenummer DLE45PS57 Fabrikant XP Power
Beskrivelse LED DVR CC/CV AC/DC 40-57V .7A Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 2956 pcs Datablad DLE45PS57.pdf
Vægt 0.9 lb (408.23g) Spænding - Output 40 ~ 57 V
Spænding - Isolering 3.75kV Spænding - Indgang (Min) 90VAC
Spænding - Indgang (Max) 305VAC Type Constant Current, Voltage
Topologi AC DC Converter Afslutningsstil Wire Leads
Størrelse / Dimension 6.73" L x 1.78" W x 1.27" H (164.1mm x 45.3mm x 32.5mm) Serie DLE45
Vurderinger IP67 Power (Watts) 40W
Andre navne 1470-2510 Driftstemperatur -20°C ~ 50°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, OVP, SCP Effektivitet 87%
Dæmpning - Detaljeret beskrivelse 700mA 40 ~ 57 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nuværende - Output (Max) 700mA Godkendelser CE, TUV, UL