DLE35PS36
XP PowerXP Power
DLE35PS36 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DLE35PS36
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse LED DRIVER CC/CV AC/DC 24-36V 1A
Dataark: DLE35PS36.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Besked
Specifikationer for DLE35PS36
Varenummer DLE35PS36 Fabrikant XP Power
Beskrivelse LED DRIVER CC/CV AC/DC 24-36V 1A Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3663 pcs Datablad DLE35PS36.pdf
Vægt 0.77 lb (349.27g) Spænding - Output 24 ~ 36 V
Spænding - Isolering 3.75kV Spænding - Indgang (Min) 90VAC
Spænding - Indgang (Max) 305VAC Type Constant Current, Voltage
Topologi AC DC Converter Afslutningsstil Wire Leads
Størrelse / Dimension 3.68" L x 2.89" W x 1.29" H (93.5mm x 73.5mm x 33.0mm) Serie DLE35
Vurderinger IP67 Power (Watts) 36W
Andre navne 1470-2586 Driftstemperatur -20°C ~ 50°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, OVP, SCP Effektivitet 82%
Dæmpning - Detaljeret beskrivelse 1A 24 ~ 36 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nuværende - Output (Max) 1A Godkendelser CE, TUV, UL
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
DLE35PS24
DLE35PS24
producenter: XP Power
Beskrivelse: LED DVR CC/CV AC/DC 16-24V 1.4A
På lager: 3631 pcs
Hent: DLE35PS24.pdf
RFQ
DLE45PS48
DLE45PS48
producenter: XP Power
Beskrivelse: LED DRIVER CC/CV AC/DC 34-48V 1A
På lager: 2918 pcs
Hent: DLE45PS48.pdf
RFQ
DLE30C
DLE30C
producenter: ON Semiconductor
Beskrivelse: DIODE GEN PURP 200V 3A AXIAL