DLE60PS48
XP PowerXP Power
DLE60PS48 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: DLE60PS48
Producent / Mærke: XP Power
Produkt beskrivelse LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V 1.25A
Dataark: DLE60PS48.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
  • Besked
Specifikationer for DLE60PS48
Varenummer DLE60PS48 Fabrikant XP Power
Beskrivelse LED DVR CC/CV AC/DC 34-48V 1.25A Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3103 pcs Datablad DLE60PS48.pdf
Vægt 0.9 lb (408.23g) Spænding - Output 34 ~ 48 V
Spænding - Isolering 3.75kV Spænding - Indgang (Min) 90VAC
Spænding - Indgang (Max) 305VAC Type Constant Current, Voltage
Topologi AC DC Converter Afslutningsstil Wire Leads
Størrelse / Dimension 6.73" L x 1.78" W x 1.27" H (164.1mm x 45.3mm x 32.5mm) Serie DLE60
Vurderinger IP67 Power (Watts) 60W
Andre navne 1470-2514 Driftstemperatur -20°C ~ 50°C
Antal udgange 1 Monteringstype Chassis Mount
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Funktioner OCP, OVP, SCP Effektivitet 88%
Dæmpning - Detaljeret beskrivelse 1.25A 34 ~ 48 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output
Nuværende - Output (Max) 1.25A Godkendelser CE, TUV, UL