EP13-3C90
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EP13-3C90
Producent / Mærke: FERROXCUBE
Produkt beskrivelse EP AND EPX CORES 2PC SET
Dataark:
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for EP13-3C90
Varenummer EP13-3C90 Fabrikant FERROXCUBE
Beskrivelse EP AND EPX CORES 2PC SET Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 224581 pcs Datablad
Bredde 12.80mm Tolerance ±25%
Leverandør Device Package EP 13 Serie *
Andre navne 432202510601
BG3EP01300001U60PS
Mindste kerne tværsnit (Amin) mm² 14.9
Materiale 3C90 Længde 13.00mm
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Induktansfaktor (Al) 1.65µH
Højde 9.00mm Gap Ungapped