EP13-3C91
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EP13-3C91
Producent / Mærke: FERROXCUBE
Produkt beskrivelse EP AND EPX CORES 2PC SET
Dataark: EP13-3C91.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
500 pcs
  • Besked
Specifikationer for EP13-3C91
Varenummer EP13-3C91 Fabrikant FERROXCUBE
Beskrivelse EP AND EPX CORES 2PC SET Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 204294 pcs Datablad EP13-3C91.pdf
Bredde 12.80mm Tolerance ±25%
Leverandør Device Package EP 13 Serie *
Andre navne 432202511691
BH1EP01300001U70PS
Mindste kerne tværsnit (Amin) mm² 14.9
Materiale 3C91 Længde 13.00mm
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde 9.00mm
Gap Ungapped Afslut Uncoated
Effektiv permeabilitet (μe) 1680 Effektiv magnetisk volumen (Ve) mm³ 472
Effektiv længde (le) mm 24.2 Effektivt areal (Ae) mm² 19.5
Diameter - Kerne Type EP
Kernefaktor (ΣI / A) mm1 1.24
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
EP14
EP14
producenter: Knowles Voltronics
Beskrivelse: CAP TRIMMER 0.8-14PF 125V HZT TH