EP13-3C96
FERROXCUBEFERROXCUBE
EP13-3C96 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EP13-3C96
Producent / Mærke: FERROXCUBE
Produkt beskrivelse FERRITE CORE 2PC SET
Dataark: 1.EP13-3C96.pdf2.EP13-3C96.pdf3.EP13-3C96.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Besked
Specifikationer for EP13-3C96
Varenummer EP13-3C96 Fabrikant FERROXCUBE
Beskrivelse FERRITE CORE 2PC SET Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 81408 pcs Datablad 1.EP13-3C96.pdf2.EP13-3C96.pdf3.EP13-3C96.pdf
Bredde 9.00mm Tolerance -
Leverandør Device Package EP 13 Serie -
Andre navne 1779-1086
BG5EP01300001U50PS
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Materiale 3C96 Længde 12.80mm
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Højde 13.00mm