EP13-3F36
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EP13-3F36
Producent / Mærke: FERROXCUBE
Produkt beskrivelse EP AND EPX CORES 2PC SET
Dataark: EP13-3F36.pdf
  • Besked
Specifikationer for EP13-3F36
Varenummer EP13-3F36 Fabrikant FERROXCUBE
Beskrivelse EP AND EPX CORES 2PC SET Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 133803 pcs Datablad EP13-3F36.pdf
Bredde 12.80mm Tolerance ±25%
Leverandør Device Package EP 13 Serie *
Mindste kerne tværsnit (Amin) mm² 14.9 Materiale 3F36
Længde 13.00mm Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde 9.00mm Gap Ungapped
Afslut Uncoated Effektiv magnetisk volumen (Ve) mm³ 472
Effektiv længde (le) mm 24.2 Effektivt areal (Ae) mm² 19.5
Diameter - Kerne Type EP
Kernefaktor (ΣI / A) mm1 1.24
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
EP14
EP14
producenter: Knowles Voltronics
Beskrivelse: CAP TRIMMER 0.8-14PF 125V HZT TH