EP13-3F46
FERROXCUBEFERROXCUBE
FERROXCUBE
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: EP13-3F46
Producent / Mærke: FERROXCUBE
Produkt beskrivelse EP AND EPX CORES 2PC SET
Dataark: EP13-3F46.pdf
  • Besked
Specifikationer for EP13-3F46
Varenummer EP13-3F46 Fabrikant FERROXCUBE
Beskrivelse EP AND EPX CORES 2PC SET Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 153707 pcs Datablad EP13-3F46.pdf
Bredde 12.80mm Tolerance ±25%
Leverandør Device Package EP 13 Serie *
Mindste kerne tværsnit (Amin) mm² 14.9 Materiale 3F46
Længde 13.00mm Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant
Højde 9.00mm Gap Ungapped
Afslut Uncoated Effektiv magnetisk volumen (Ve) mm³ 472
Effektiv længde (le) mm 24.2 Effektivt areal (Ae) mm² 19.5
Diameter - Kerne Type EP
Kernefaktor (ΣI / A) mm1 1.24
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
EP1400000000G
EP1400000000G
producenter: Anytek (Amphenol Anytek)
Beskrivelse: TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5MM
På lager: 196004 pcs
Hent: EP1400000000G.pdf
RFQ
EP13-3C91
EP13-3C91
producenter: FERROXCUBE
Beskrivelse: EP AND EPX CORES 2PC SET
På lager: 204294 pcs
Hent: EP13-3C91.pdf
RFQ
EP14
EP14
producenter: Knowles Voltronics
Beskrivelse: CAP TRIMMER 0.8-14PF 125V HZT TH