MSCD120-08
MicrosemiMicrosemi
MSCD120-08 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: MSCD120-08
Producent / Mærke: Microsemi
Produkt beskrivelse DIODE MODULE 800V 120A D1
Dataark: 1.MSCD120-08.pdf2.MSCD120-08.pdf
  • Besked
Specifikationer for MSCD120-08
Varenummer MSCD120-08 Fabrikant Microsemi
Beskrivelse DIODE MODULE 800V 120A D1 Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 3557 pcs Datablad 1.MSCD120-08.pdf2.MSCD120-08.pdf
Spænding - Videresend (Vf) (Max) @ Hvis 1.43V @ 300A Spænding - DC-omvendt (Vr) (Max) 800V
Leverandør Device Package D1 Fart Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Serie - Emballage Bulk
Pakke / tilfælde D1 Andre navne MSCD12008
Monteringstype Chassis Mount Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Diodetype Standard
Diode Konfiguration 1 Pair Series Connection Detaljeret beskrivelse Diode Array 1 Pair Series Connection Standard 800V 120A Chassis Mount D1
Nuværende - Reverse Lækage @ Vr 6mA @ 800V Nuværende - Gennemsnitlig Rectified (Io) (pr. Diode) 120A
forsendelse
FedexDHLUPSTNT
AFTER SALGSGARANTI
Relaterede tags
Relaterede produkter
MSCD165-12
MSCD165-12
producenter: Microsemi
Beskrivelse: DIODE MODULE 1.2KV 165A SD2