WW2BT125R
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2BT125R Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW2BT125R
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 125 OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Dataark: 1.WW2BT125R.pdf2.WW2BT125R.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2000 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW2BT125R
Varenummer WW2BT125R Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 125 OHM 1.5W 0.1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 230675 pcs Datablad 1.WW2BT125R.pdf2.WW2BT125R.pdf
Tolerance ±0.1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Serie WW Modstand 125 Ohms
Power (Watts) 1.5W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 2 125 0.1% R