WW2BT2K94
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
WW2BT2K94 Image
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: WW2BT2K94
Producent / Mærke: Stackpole Electronics, Inc.
Produkt beskrivelse RES 2.94K OHM 1.5W 0.1% AXIAL
Dataark: 1.WW2BT2K94.pdf2.WW2BT2K94.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
2500 pcs
  • Besked
Specifikationer for WW2BT2K94
Varenummer WW2BT2K94 Fabrikant Stackpole Electronics, Inc.
Beskrivelse RES 2.94K OHM 1.5W 0.1% AXIAL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 192651 pcs Datablad 1.WW2BT2K94.pdf2.WW2BT2K94.pdf
Tolerance ±0.1% Temperaturkoefficient ±20ppm/°C
Leverandør Device Package Axial Størrelse / Dimension 0.156" Dia x 0.370" L (3.96mm x 9.40mm)
Serie WW Modstand 2.94 kOhms
Power (Watts) 1.5W Emballage Tape & Reel (TR)
Pakke / tilfælde Axial Andre navne WW 2 2.94K 0.1% R