CTLS0150B
Produkt oversigt
Varenummer: CTLS0150B
Producent / Mærke: Essentra Components
Produkt beskrivelse LADDER TIE: 316 STAINLESS STEEL
Dataark: 1.CTLS0150B.pdf2.CTLS0150B.pdf
  • Besked
Specifikationer for CTLS0150B
Varenummer CTLS0150B Fabrikant Essentra Components
Beskrivelse LADDER TIE: 316 STAINLESS STEEL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 38063 pcs Datablad 1.CTLS0150B.pdf2.CTLS0150B.pdf
Wire / Cable Tie Type Ladder Bredde 0.276" (7.01mm)
Trækstyrke 225 lbs (102.06 kg) Serie CTLS
Emballage 100 per Pkg Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Stainless Steel 316
Længde - Ca. 6.00" Længde - Faktisk 0.492' (150.00mm, 5.91")
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner -
Detaljeret beskrivelse Ladder Silver 1.89" (48.00mm) 0.276" (7.01mm) 225 lbs (102.06 kg) 0.492' (150.00mm, 5.91") Farve Silver
Bundle Diameter 1.89" (48.00mm)