CTLS0300B
Produkt oversigt
Varenummer: CTLS0300B
Producent / Mærke: Essentra Components
Produkt beskrivelse LADDER TIE: 316 STAINLESS STEEL
Dataark: 1.CTLS0300B.pdf2.CTLS0300B.pdf
  • Besked
Specifikationer for CTLS0300B
Varenummer CTLS0300B Fabrikant Essentra Components
Beskrivelse LADDER TIE: 316 STAINLESS STEEL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 31551 pcs Datablad 1.CTLS0300B.pdf2.CTLS0300B.pdf
Wire / Cable Tie Type Ladder Bredde 0.276" (7.01mm)
Længde - Ca. 11.75" Længde - Faktisk 0.984' (300.00mm, 11.81")
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner -
Detaljeret beskrivelse Ladder Silver 3.82" (97.00mm) 0.276" (7.01mm) 225 lbs (102.06 kg) 0.984' (300.00mm, 11.81") Farve Silver
Bundle Diameter 3.82" (97.00mm)