CTLS0225B
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CTLS0225B
Producent / Mærke: Essentra Components
Produkt beskrivelse LADDER TIE: 316 STAINLESS STEEL
Dataark: 1.CTLS0225B.pdf2.CTLS0225B.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for CTLS0225B
Varenummer CTLS0225B Fabrikant Essentra Components
Beskrivelse LADDER TIE: 316 STAINLESS STEEL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 32381 pcs Datablad 1.CTLS0225B.pdf2.CTLS0225B.pdf
Wire / Cable Tie Type Ladder Bredde 0.276" (7.01mm)
Trækstyrke 225 lbs (102.06 kg) Serie CTLS
Emballage 100 per Pkg Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Stainless Steel 316
Længde - Ca. 8.75" Længde - Faktisk 0.738' (225.00mm, 8.86")
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner -
Detaljeret beskrivelse Ladder Silver 2.80" (71.12mm) 0.276" (7.01mm) 225 lbs (102.06 kg) 0.738' (225.00mm, 8.86") Farve Silver
Bundle Diameter 2.80" (71.12mm)