CTLS1150B
Essentra ComponentsEssentra Components
Essentra Components
Billede kan være repræsentation. Se specifikationer for produktdetaljer.
Produkt oversigt
Varenummer: CTLS1150B
Producent / Mærke: Essentra Components
Produkt beskrivelse LADDER TIE: 316 STAINLESS STEEL
Dataark: 1.CTLS1150B.pdf2.CTLS1150B.pdf
Referencepris (i amerikanske dollars)
100 pcs
  • Besked
Specifikationer for CTLS1150B
Varenummer CTLS1150B Fabrikant Essentra Components
Beskrivelse LADDER TIE: 316 STAINLESS STEEL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 35139 pcs Datablad 1.CTLS1150B.pdf2.CTLS1150B.pdf
Wire / Cable Tie Type Ladder Bredde 0.472" (12.00mm)
Trækstyrke 450 lbs (204.12 kg) Serie CTLS
Emballage 100 per Pkg Monteringstype Free Hanging (In-Line)
Fugtfølsomhedsniveau (MSL) 1 (Unlimited) Materiale Stainless Steel 316
Længde - Ca. 6.00" Længde - Faktisk 0.492' (150.00mm, 5.91")
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner -
Detaljeret beskrivelse Ladder Silver 1.89" (48.00mm) 0.472" (12.00mm) 450 lbs (204.12 kg) 0.492' (150.00mm, 5.91") Farve Silver
Bundle Diameter 1.89" (48.00mm)