CTLS0450B
Produkt oversigt
Varenummer: CTLS0450B
Producent / Mærke: Essentra Components
Produkt beskrivelse LADDER TIE: 316 STAINLESS STEEL
Dataark: 1.CTLS0450B.pdf2.CTLS0450B.pdf
  • Besked
Specifikationer for CTLS0450B
Varenummer CTLS0450B Fabrikant Essentra Components
Beskrivelse LADDER TIE: 316 STAINLESS STEEL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 23211 pcs Datablad 1.CTLS0450B.pdf2.CTLS0450B.pdf
Wire / Cable Tie Type Ladder Bredde 0.276" (7.01mm)
Længde - Ca. 17.75" Længde - Faktisk 1.476' (450.00mm)
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner -
Detaljeret beskrivelse Ladder Silver 5.71" (145.00mm) 0.276" (7.01mm) 225 lbs (102.06 kg) 1.476' (450.00mm) Farve Silver
Bundle Diameter 5.71" (145.00mm)