CTLS1225B
Produkt oversigt
Varenummer: CTLS1225B
Producent / Mærke: Essentra Components
Produkt beskrivelse LADDER TIE: 316 STAINLESS STEEL
Dataark: 1.CTLS1225B.pdf2.CTLS1225B.pdf
  • Besked
Specifikationer for CTLS1225B
Varenummer CTLS1225B Fabrikant Essentra Components
Beskrivelse LADDER TIE: 316 STAINLESS STEEL Blyfri Status / RoHS Status Blyfri / RoHS-kompatibel
Mængde Tilgængelig 31205 pcs Datablad 1.CTLS1225B.pdf2.CTLS1225B.pdf
Wire / Cable Tie Type Ladder Bredde 0.472" (12.00mm)
Længde - Ca. 8.75" Længde - Faktisk 0.738' (225.00mm, 8.86")
Blyfri Status / RoHS Status Lead free / RoHS Compliant Funktioner -
Detaljeret beskrivelse Ladder Silver 2.80" (71.12mm) 0.472" (12.00mm) 450 lbs (204.12 kg) 0.738' (225.00mm, 8.86") Farve Silver
Bundle Diameter 2.80" (71.12mm)